Header Image

Charlotte "glitzy" Josefsson

Hej och välkommen till mitt nya hem på Vimedbarn.se!

Profile Avatar

gött mos

Publicerad,


hur gött var det inte att röra lite på sig? det blev 40 min squash. äntligen tillbaka efter ca 1 månads uppehåll.  jag är sugen på att dra ner till gymet i morgon & köra lite styrka, det var ju ungefär 100 år sedan och det är ju ganska lång tid. vi får se vad som hinns med.

nu blir det oxfilé, bakpot och beasås. godis & glass väntar också. trodde ni jag skulle glömma idol? det blir det också. sedan har jag önskemål på att se Pinapple Express, den verkar riktigt rolig.en riktigt mysig fredag väntar.

4 Kommentarer

  1. Tänk va lätt mitt liv hade varit om jag inte hade tränat på 100 år men ändå hade rutmage! Alla har vi våra olika bekymmer. Grym kropp girl! Love!

  2. snygg mage du har då! avis? -ja!

  3. Tjejen, du har så grymt snygg kropp!! Imorgon bitti är det faan jag som hasar mig ner till gymmet! Basta!!

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *