Header Image

Charlotte "glitzy" Josefsson

Hej och välkommen till mitt nya hem på Vimedbarn.se!

Profile Avatar

dagens I-landsproblem

Publicerad,


Jag måste faktiskt säga att gelen sitter riktigt bra. jag gjorde naglarna den 14 oktober och de sitter som klister & de ser fortfarande fina ut. Då ska vi räkna in att jag har byggt och slitit på dom ovanligt mycket, har även slarvat med handslar när jag varit i vatten.

Men nu till dagens I-landsproblem, efter att naglarna var täckta med målarfärg slet jag bort en bit & nageln följde med. Så dagens I-landsproblem är att jag måste gå & fixa til nageln.

Vill ni få naglar som sitter ringer ni Mathilda Dahlin 0709-572279 som finns på Studio Fitness i Linköping

4 Kommentarer

  1. hur mkt kostar det

  2. Jag går hos en tjej, Madeleine, som sitter hos Face på Platensgatan och hon är extremt duktig! Jag gör mina naglar var 6-7:e vecka och då är naglarna fortfarande fina när det är dags att göra nya. Ha det bra och lycka till med din nya solstudio. //Viktoria

  3. Jag går hos en tjej, Madeleine, som sitter hos Face på Platensgatan och hon är extremt duktig! Jag gör mina naglar var 6-7:e vecka och då är naglarna fortfarande fina när det är dags att göra nya. Ha det bra och lycka till med din nya solstudio. //Viktoria

  4. Hade jag LÄTT gjort men de blir en bit o åka från Karlskoga…too bad! Vet inte riktigt var jag ska fixa naglarna här i staden… =)

    Lycka till m nya bolaget vännen =)

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *