Header Image

Charlotte "glitzy" Josefsson

Hej och välkommen till mitt nya hem på Vimedbarn.se!

Profile Avatar

Spya i munnen

Publicerad,

Linne & tights // Nike

Åhh vad det tog emot att träna idag. Har grejat konstant hemma hela dagen så jag var trött och omotiverad. Men jag tvingade mig iväg i alla fall. Väl på plats så är man ju sugen.

Fy fan vad benen strejkade idag också. Det är så jävla frustrerande när man inte får upp pulsen som man vill. Drog av ett bra benpass i veckan som gav några dagars träningsvärk Efter fredagens tuffa spinningpass fick jag också träningsvärk. Så jag hade väl inte så bra utgångsläge? Men det ger oavsett och man blir stark på sikt.

Näst sista låten kom pulsen upp i max och en liten spya kom upp som jag svalde direkt:) Mmm det var gött. NOT!

Efter passet åkte jag och tvättade bilen som tog en timme så jag har allt rört på mig idag så det räcker. Väl hemma igen blev det mer grejande. Är så jäkla trött nu och ska faktiskt krypa ner med en bok och försöka somna i tid för en gång skull

1 Kommentar

  1. Riktigt snyggt linne !! Och grymt att du tog dig iväg ändå =)
    Coolt med hoj =)

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *