Header Image

Charlotte "glitzy" Josefsson

Hej och välkommen till mitt nya hem på Vimedbarn.se!

Profile Avatar

vissa tjejer kan faktiskt inte köra bil

Publicerad,

fasen vad jag skrattade. slutet är ju klart bäst. vi kan tacka johan för den här filmen.

5 Kommentarer

  1. haha så roligt har jag nog inte haft på länge!:) va f*n gör människan!? har hon fått körkortet i cornflakes paketet eller?!!!:) shit asså det hade varit bättre om hon hade tagit cykeln ju!!!!!:D hahahahaha

  2. Haha, Vad sysslade hon med? För det första är bilen så liten så hon hade inte behövt krångla till det så mkt… Men iofs jag ska nog inte säga så mkt. Vi har enbart fickparkering här och det är alltid på milimetern att man kommer in… och jag är fruktansvärt dålig på det. Igår vägrade jag skämma ut mig så jag fick parkera låångt ifrån vår lgh, sjukt störigt. När min sambo sitter sidan om går det jättebra, det är nog bara ngn fixidé att jag inte klarar det. Aja.. men sen har jag bara haft körkortet i två veckor… vi kan skylla på det?

  3. Hahaha.. men gud, hon måste vara riktigt blåst!!

  4. Jag fattar inte ens vad idioten ska göra? Vända eller? Hur svårt kan det vara.. Hoppas inte man möter henne på vägarna!

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *